Adbtc Türkçe Tanıtım Videosu. Yatırımsız Kazanç.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

51 thoughts on “Adbtc Türkçe Tanıtım Videosu. Yatırımsız Kazanç.

  1. Bunu kendiniz hesaplayabilirsiniz. Google da bitcoin tl çevirici diye yazın. Hesap makinaları çıkıyor hesaplayabileceğiniz.

  1. Atakan oyunda Yarın cekecegim. Cızırtı olmasa botlar okuyacak. Limit yine cok yukselecek. 5 binlere kadar duatu limit. O cizirtili sesin arasında dort kere sayı soyluyor. Onu yazacagiz. Bir kac tane yaptiktan sonra daha anlasilir oluyor.

  1. Video Merkezim diger videolarima bakabilirsin. Koinim siyesinden nasil uyelik acik nasil bitcoin hesabi acilir gosterdim.

 1. Peki kazandığımız satuşileri btc turk hesabımıza atabilirmiyiz yani her btc hesabını kabul edermi

  1. Murat Yirik Odemeniz gelir merak etmeyin. Bir kac gun suruyor gondermeleri. Genellikle 2. Gunde max 4. Gunde odemeler yapiliyor. Bir iki gun evvel cekim yaptim.

 2. Hocam çok kolay kazanılır diyosunuz da you watched all website diyor belli bir süre sonra yani reklam vermiyor engelliyor kazanılmıyor hızlı bir şekilde 1 gündür kasıyorum daha 800 oldu

  1. Arada reklamlar bitiyor. Ama gün içinde tekrar kontrol ederseniz yüksek getirili reklamlara ulaşma şansınız yüksek. Ayrıca şu anda BTC fiyatı 15 bin dolar da. Saldırıp mümkün olduğu kadar biriktirmek lazım. 20 bin dolara kadar yolu var.

 3. Abi mesela ben 2000 satoshi ile bir referal e yatırım yaptım ama günlük kazanç 0 gösteriyor toplam kazanç22640 katlarmıyım paramı

  1. Ref alırken dikkatli almak gerekiyor. Genelde 5 binden ucuz refler zarar ettirir. Günlük tıklamış aktif reflerden seçmek gerekiyor. Burdan yazarak anlatmak zor. Onun için yakında bir video çekip ekleyeceğim. Ref almak yerine ref satmak çok daha kolay ve kazançlı. Biraz gayret edip sosyal medyadan arkadaşlarınızdan ref yapın. 1 Ay düzenli tıklayan bir ref 30 bin sato dan aşağı yapmaz.

 4. Merhaba parayı bitcoin olarak paribu da ki hesabıma aktarabilir miyim yada paribu da nasıl aktarım yapabilirim ? benim cüzdan hesabım paribu da oraya aktarım yapabilir miyim kısacası

  1. Batuhan 5 paribu cüzdan adresini eklersin. Oraya çekersin sorun olmaz. B en koinme de çektim payeere de çektim.

  2. ha tamamdır hocam yeni video ne zaman gelecek birde günlük 1 saat ayırsak yada nasıl yaparız yardım eder misin

  1. yaptım ama bu sitede uğraşmaya değmez be hocam vakit kaybı bnce 15000 satoshi biriktirmek zulüm gibi her defasında 10.5 satoshi veriyor

  2. Kuend 61 btc yükselince fiyatlar düştü. Referansın yoksa 10 gün civarı sürüyor toplanması. Yada referans satın alacaksın. Ama onun içinde ya biriktireceksin yada para yatıracaksın.

 5. БУДЬТЕ БДИТЕЛЬНЫ! ЭТОТ ПРОЕКТ БОЛЬШЕ НЕ ПЛАТИТ!! На прямые кошельки больше нельзя вывести. Предлагают выводить через посредников, которые имеют плохую репутацию, а именно воруют часть средств, блокируют аккауты без причины и по последим новостям – тупо замораживают выплаты.
  Кроме этого у сайта постоянные технические проблемы. Часто после выполнения задания выдает ошибки или просто зависает, соответственно за выполненную работу вознаграждения никакой оплаты!
  Без предупреждения повышают минимальный лимит на вывод. Сначала он был 15000 сатошей, потом 20000, сейчас сделали 100000. Тенденция роста очевидна.
  P.S. На adbtc я зарабатывал с июля 2017 по ноябрь 2017. Когда сайт начал свою деятельность незнаю, но с декабря 2017 года он больше не платит! К сожалению он оказался очередным хайпом, разводом, лохотроном, кидаловом

  1. Rukiye Mete alt tarafta referans borsası var. Ordan tıklama yapan kişileri görüyorsunuz satışta olan. Hepsinin ayrı ayrı fiyatı var. Satınn alabilirsiniz. Ama dikkatli olmak gerekiyor zarar edebilirsiniz. Yada üstte refferal sistem kısmından da sizin varsa referanslarınız onları satabilirsiniz. Videoyu bir dsha dikkatli izleyin anlarsınız.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Translate »
%d bloggers like this: